Profesjonalne szkolenie z egzaminem na patent STERNIK MOTOROWODNY

 
Chcesz nauczyć się prowadzić łodzie motorowe, czerpać czystą przyjemność z pływania i zawsze bezpiecznie wracać do portu? Potrzebujesz solidnych podstaw, które otworzą Twoją drogę na szerokie wody!
 
Zapraszamy na szkolenie motorowodne zakończone egzaminem na patent sternika motorowodnego. Nasze szkolenie spełnia standardy międzynarodowej federacji ISSA, więc możesz uzyskać także certyfikat Powerboat Inland Skipper ISSA.
 
Szkolimy w małych grupach, na łodzi Numo 580 wyposażonej w silnik o mocy 150KM. Większość szkolenia odbywa się praktycznie, wiedza teoretyczna jest wplatana w program na wodzie. Plansze szkoleniowe i multimedia mamy ze sobą na łodzi, nie zamkniemy Cię w sali wykładowej!
 
Bardzo duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo, program szkolenia zawiera wiele elementów, które pozwolą Ci zadbać o Twoją załogę w niespodziewanej sytuacji. 
 
Szkolenie przeprowadzi doświadczony instruktor wyposażony w materiały szkoleniowe, a przede wszystkim w  pasję, dużo wiedzy oraz umiejętności dydaktyczne. 
 
 
 
Miejsce: Ruda (obok Giżycko)
 
Termin: 27.04.2023 (lub dowolny dla grup min. 3-osobowych)
 
Cena: 700 zł/os
 
Egzamin:
Sternik motorowodny 
250/125* zł/os  
+ 50/25* zł opłata za wydanie patentu w PZMiNW
(*uczeń,student do 25 roku życia)
 
ISSA Powerboat Inland Skipper 400 zł/os (wraz z wydaniem certyfikatu)
 
Uczestnictwo w egzaminach jest dobrowolne, część osób przychodzi do nas już mając uprawnienia w celu poprawy swoich umiejętności.
 
Co zabrać?
Odzież dostosowana do warunków, kurtka przeciwdeszczowa, miękkie nierysujące buty na łódź, czapka i okrycie szyi, odzież na zmianę, okulary przeciwsłoneczne, kąpielówki, notatnik.
 
Po rejestracji na szkolenie kursanci otrzymują materiały multimedialne oraz wykaz publikacji polecanych do zdobywnia wiedzy teoretycznej.
 
Uwaga!
Możemy zorganizować szkolenie w dowolnym terminie dla zorganizowanej grupy (min. 3 osoby) oraz posiadamy ofertę szkoleń indywidualnych. 

Sprawdź nas:

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.